Lepené lamelové drevo

Navrhujeme, dodávame a montujeme konštrukcie z lepeného lamelového dreva
Čítať viac
piktogram white

Lepené lamelové drevo (LLD)

Ekologický materiál

Lepené lamelové drevo (LLD) je vynikajúcim konštrukčným materiálom, priateľským k životnému prostrediu, pochádzajúcim z trvale obnoviteľných zdrojov. LLD je ideálne konštrukčné riešenie pre stavbu športových, výrobných či skladových hál, poľnohospodárskych objektov i skeletových konštrukcií občianskych stavieb a rodinných domov.

Ekonomická hospodárnosť

Konštrukcie z LLD sú v porovnaní s inými materiálovými alternatívami tým lacnejšie, čím väčší rozpon sa použije

Nízke nároky na údržbu

Sú ďalšou prednosťou LLD

Statické charakteristiky

LLD umožňuje navrhnúť konštrukcie ľubovoľných tvarov na rozpony presahujúce 100 metrov

Odolnosť voči požiaru

Je u nás ešte stále nedocenená. LLD umožňuje dimenzovať konštrukcie s potrebnou požiarnou odolnosťou, pretože odhorievanie dreva je presne definované (na rozdiel od ocele, ktorej kolaps po dosiahnutí teplôt vyšších ako 300°C je nepredvídateľný).

Nízka hmotnosť

Dovoľuje prípravu konštrukcie v hale a vytvára tak predpoklady na rýchlu a presnú montáž
Nízke nároky na údržbu – sú ďalšou prednosťou LLD

Prečo stavať s nami?

26 ročné skúsenosti

Máme dlhoročné skúsenosti s montovanou výstavbou. Väzníky navrhujeme a vyrábame od roku 1995 a sme nesporne lídrom na trhu.
Do roku 2021 sme vyrobili cca 9 000 rôznych konštrukcií domov, nadstavieb, krovov, striech, stropov, hál a občianskych stavieb.

Skúsený tím

Veríme v poctivú prácu a to, že skúsenosti nás aj vás posúvajú vpred.
Náš stabilný pracovný tím tvoria spoľahliví projektanti, prípravári, stavbyvedúci a riadiaci pracovníci, z ktorých mnoho pracuje v našich spoločnostiach 15 a viac rokov.

Cenení odborníkmi

Naše stavby a konštrukcie získavajú popredné ocenenia v súťažiach ako Stavba roka, Strecha roka, Drevostavba roka a iné.
Často sú nezávislými odborníkmi uvádzané v populárnej, ale aj odbornej literatúre.

Odborné poznatky

Kvalita výroby je deklarovaná certifikátom Systému riadenia kvality ISO 9001:2009. Platnosť certifikátu každý rok obnovujeme.
Výsledkom sú štandardizované pracovné procesy a postupy, ktorých dodržiavaním vytvárame predpoklady kvalitného finálneho výrobku.

Značka kvality

Naša spoločnosť je nositeľom značky kvality, ktorú udeľuje komisia ustanovená Zväzom spracovateľov dreva SR s nezávislou odbornou garanciou Technickej univerzity vo Zvolene.
Značkou kvality preukazujeme predovšetkým našim zákazníkom, že v procese projektovania, prípravy a realizácie montovaných stavieb dodržiavame všetky štandardné postupy a programovo realizujeme diela v komplexnej kvalite.

Kvalifikovaní ľudia

V našich spoločnostiach pracujú kvalifikované tímy projektantov a výrobných pracovníkov, pripravené k okamžitej spolupráci s investormi, projektantmi, stavebnými a montážnymi firmami.
Máme vlastný a stabilný pracovný tím projektantov, prípravárov, stavbyvedúcich a riadiacich pracovníkov. Mnohí z nich pracujú v našich spoločnostiach 15 a viac rokov
piktogram

„Drevo je prírodný odtlačok prsta Matky prírody v budovách a má hlboko upokojujúci účinok.Sú to práve odtlačky Matky prírody, ktoré budovy z dreva spájajú s prírodou v zastavanom prostredí.“

architekt Michael Green

Ľudia, s ktorými budete mať možnosť spolupracovať

Prečítajte si viac o našej práci

Čo o nás povedali naši klienti

Jurošovci

Záriečie

Spoločnosť Kontrakting môžeme doporučiť. Profesionálny prístup, kompletné spracovanie od projektu až po realizáciu. Výborná komunikácia, šikovní projektanti aj príprava a plánovanie montáže. Partia montážnikov so stavbyvedúcim pánom  Brosom boli úžasní. Ako náročný klienti sme si potrpeli na každom detaile, všetko bolo bez chýb a precízne zrealizované.

Jurošovci, Záriečie

Michal R.

Svederník

Boli sme veľmi prekvapení, ako hladko a bez problémov prebehla montáž krovu.
Nemuseli sme sa s ničím zaťažovať. Komplexné služby, dodanie včas a bezproblémová montáž. Zamestnanci spoločnosti boli ústretoví a výborne sa komunikovalo.
Spoločnosť nám svojim profesionálnym prístupom ušetrila veľmi veľa času a energie.

Michal R., Svederník

Stanislav S.

Liptovský Mikuláš

Výborná spolupráca. Ďakujem za cenné rady, ktoré mi zjednodušili a zlacnili iné procesy na stavbe. Oceňujem snahu pána Ďuranu riešiť promptne, profesionálne a s chladnou hlavou bežné problémy, ktoré sa na stavbe vyskytnú.

Stanislav S., Liptovský Mikuláš

Nezáväzná cenová ponuka

Predbežnú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe vyplnenia nasledovných údajov

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť KONTRAKTING KROV HROU s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.
Viac informácií.